Wiadomości z tagiem Honda Jazz  RSS
BMW i5 w teście łosia – luksusowy elektryk wypadł gorzej niż… Renault Twingo ZE i Honda Jazz [WIDEO]

27.03.2024 13:30

BMW znów nie popisało się w teście łosia. Po nie najlepszym wyniku BMW XM, słabszym niż np. 11-krotnie tańszego Suzuki Vitary, teraz jeszcze gorszy uzyskało nowiutkie elektryczne i5.

Źródło: magazynauto.pl

Niezawodny samochód miejski z drugiej ręki. Przestronny i nieźle wyposażony

29.11.2023 15:06

Honda Jazz IV
Europejscy klienci poszukujący auta z drugiej ręki postępują coraz bardziej pragmatycznie. Krótko mówiąc, liczą na ograniczenie kosztów eksploatacji bez konieczności rezygnowania z akceptowalnego komfortu. Nic więc dziwnego, że mniejsze pojazdy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Ich proste konstrukcje pozwalają uniknąć drogich napraw, a jednocześnie zapewniają wystarczające wartości użytkowe. Ten niezawodny samochód miejski jest tego znakomitym przykładem. […]

Źródło: namasce.pl

Szukamy najlepszego auta do miasta za dwie dychy

30.04.2023 20:23

Miejski 10-letni samochód używany wcale nie musi być mały, nudny i awaryjny. Spróbują to udowodnić: Honda Jazz, Kia Rio, Mazda 2, Renault Clio i Skoda Fabia. Wszystkie w wersji hatchback i z około 100-konnym benzyniakiem pod maską. Które auto wygra nasze starcie? Nie ma na co czekać – gong i zaczynamy!

Źródło: www.auto-swiat.pl

Honda Jazz Crosstar 1.5 i-MMD e:HEV 109 KM Executive | TEST

21.02.2023 19:28


Może japoński mieszczuch prezentuje się niepozornie, ale to samochód, który zaskoczył nas bardzo pozytywnie. Honda Jazz Crosstar jest niezwykle przestronna i bardzo ekonomiczna, ponieważ mamy tutaj tradycyjny układ hybrydowy, dzięki któremu silnik zużywa symboliczne ilości benzyny. Honda Jazz Crosstar to po prostu bardzo przyjemny i zaskakująco dobry samochód, ale kto będzie zadowolony z takiego wyboru?

Źródło: moto-przestrzen.pl

Wiosną do salonów trafi odświeżona Honda Jazz Crosstar e:HEV

13.01.2023 10:23


Na wiosnę 2023 roku do polskich salonów trafi jednak wersja Hondy Jazz Crosstar e:HEV wyposażona w wiele nowych elementów stylistycznych, a także zmieniony hybrydowy układ napędowy e:HEV, o poprawionych właściwościach dynamicznych i zwiększonej mocy. Ma on także pozwalać na holowanie cięższej przyczepy bez wzrostu emisji CO2 czy pogorszenia efektywności paliwowej.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Honda Jazz Crosstar po liftingu. Jest sporo zmian technicznych

13.01.2023 9:29


Honda Jazz Crosstar przeszła modernizację. Zmiany nie ograniczyły się do nowości stylistycznych, dotyczą również rozwiązań technicznych.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Szukamy najlepszego auta do miasta za dwie dychy

11.10.2022 20:23

Miejski 10-letni samochód używany wcale nie musi być mały, nudny i awaryjny. Spróbują to udowodnić: Honda Jazz, Kia Rio, Mazda 2, Renault Clio i Skoda Fabia. Wszystkie w wersji hatchback i z około 100-konnym benzyniakiem pod maską. Które auto wygra nasze starcie? Nie ma na co czekać – gong i zaczynamy!

Źródło: www.auto-swiat.pl

Honda Jazz 2023 (lifting). Więcej mocy i pakiet RS!

06.10.2022 18:26

Honda Jazz 2023
Japońska marka zaktualizowała wydanie swojego miejskiego modelu. Zmiany nie są rewolucyjne, ale zauważalne. Honda Jazz 2023 wkrótce wjedzie do salonów. Czego należy się spodziewać? Zdradzają to już same zdjęcia, na których można dostrzec delikatnie zmodernizowaną stylistykę najmniejszego, spalinowego modelu z gamy. Zmieniły się oczywiście ozdoby zderzaków i projekty atrapy chłodnicy. Ciekawostką jest odmiana RS, która […]

Źródło: namasce.pl

Szybka prosta – Honda Jazz.

11.08.2022 0:00

Nadwozie: Poprzednie generacje z racji swojej nienachalnej a przy okazji podwyższonej sylwetki najczęściej były wybierane przez osoby nieco starsze. Z kolei czwarta na ich tle wygląda najbardziej nowocześnie, wręcz futurystycznie, zachowując przy tym niezwykle skromny minimalizm. Zupełnie jakby wstydziło się Civica Type R. Nie zmienia to faktu, że to bardzo zgrabny i urodziwy mieszczuch. Wnętrze: Kabina jest przytulna i funkcjonalna.… first appeared on .

Źródło: 99octanow.pl

Honda Jazz RS. Tego nikt nie mógł się spodziewać

05.08.2022 15:48

Sportowa Honda Jazz
Japońska marka postanowiła zaoferować nowy wariant swojego miejskiego modelu. Co ciekawe, nie jest to jedynie pakiet stylistyczny. Honda Jazz RS ma być jedną z wersji wyposażeniowych, które będą dostępne w ofercie, ale zapowiedzi przedstawicieli producenta sugerują, że otrzyma również wzmocniony układ napędowy. Robi się ciekawie… Oczywistym jest, że wyróżniać ją będzie design. Będzie miała na […]

Źródło: namasce.pl

reklama
Kontakt z nami